

- 1.0 TOG Wiosna-Lato Safari z odpinanymi rękawami i skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Safari ze skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Moon&Stars z odpinanymi rękawami i skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Geo Leaf ze skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Moon&Stars ze skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Jurassic ze skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Całoroczny Kangaroo ze skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Woodland ze skarpetko-nogawkami ABS - Bawełna Organiczna
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Magiczne Gwiazdki ze skarpetko-nogawkami ABS
- 1.0 TOG Wiosna-Lato Heart ze skarpetko-nogawkami ABS
- Letni Safari z nogawkami 0.5TOG
- 1.0 TOG Wiosna-Lato The Farm ze skarpetko-nogawkami ABS - Bawełna Organiczna
Mój Pierwszy Slumbersac® Baby Pink 0-6m Całoroczny 2.5TOG
Opis
Slumbersac® Mój Pierwszy ze skalą grubości/"ciepłości" TOG to najlepszy sposób na zapewnienie optymalnej temperatury podczas snu Twojego maluszka.
Śpiworek jest bardzo łatwy w użyciu. Myślą przewodnią podczas projektowania śpiworka było kierowanie się zasadą zdrowego i bezpiecznego snu dziecka.
Slumbersac® jest bardzo łatwy w użyciu. Napy na ramionach oraz pod pachami sprawią, że śpiworek może rosnąć wraz z dzieckiem. Specjalnie zaprojektowany zamek błyskawiczny wszyty wokoł śpiworka umożliwi ekspresową zmianę pieluszki w każdych warunkach.
Slumbersac® Mój Pierwszy posiada krój 3D, oznacza to, że został zaprojektowany by dać najwyższy komfort podczas noszenia. Krój 3D sprawia, że dziecko może swobodnie poruszać nóżkami, gdyż śpiworek nie jest szyty ''na płasko''.
Ocieplony jest miękką, antyalergiczną i szybkoschnącą włókniną poliestrową, wszytą w opracowany przez Slumbersac sposób tak by nie przemieszczała się ona podczas użytkowania.
W opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi wyjaśniająca w jaki sposób, w zależności od temperatury i posiadanej grubości śpiworka dobrać nocny ubiór maluszka.
Śpiworek został dostosowany do skali grubości TOG, został przebadany i testowany w The Shirley Institute Manchester pod kątem przenikania ciepła.
Przestrzegajac zasad zawartych w załączonej instrukcji mamy gwarancję optymalnej temperatury podczas snu dziecka.
Do wyprodukowania użyto materiałów najwyszej jakości. Slumbersac Mój Pierwszy jest wykonany z certyfikowanych materiałów, posiada atest Oeko-Tex na całość produktu dzieki czemu bedzie idealnym rozwiązaniem dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowlaka.
Slubersac® można prać w 60°C i suszyć w suszarce w niskiej temperaturze.
Rozmiar:
0-6 miesiąca ( 70cm ) - Rozmiar 56-80
Wyposażony w napy oraz zamek błyskawiczny pozwalający wygodnie rozpiąć cały śpiworek
Ocieplenie:
2.5 Tog - całoroczny - wykonany z dwuwarstwowej tkaniny, posiada ciepłe wypełnienie, przeznaczony do całorocznego użytkowania i temperatury pokojowej w zakresie 15-21 °C