Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Dobór rozmiaru

WŁAŚCIWY ROZMIAR

Dobór właściwego rozmiaru śpiworka ze stópkami różni się od wyboru śpiworka pełnego. Poniżej znajdują się instrukcje doboru śpiworków oraz przykłady i sugestie. Błędem jest zakup śpiworka na wyrost bądź dobór rozmiaru tylko i wyłącznie w oparciu o wiek dziecka. Za duży śpiworek zwyczajnie nie jest bezpieczny.

TABELA Z SUGEROWANYMI ROZMIARAMI ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

najbardziej sprawdzonym sposobem na DOBRANIE WŁAŚCIWEGO DO ROZMIARU JEST ZMIERZENIE POCIECHY OD RAMIENIA DO PODŁOGI - jest to długość "D" z poniższej tabeli

 

Śpiworki ze stópkami oferujemy w sześciu rozmiarach: od sześciu miesięcy do sześciu lat.

 

 

SUGEROWANE ROZMIARY / WIEK/WZROST/ROZMIAR*

 

 

*Najlepszym sposobem na dobranie właściweogo rozmiaru jest zmierzeie pociechy od ramionek do podłogi i zastosowanie się do tabeli rozmiarów, wtedy mamy 100% pewności, że śpiworek będzie dobry. Powyższa tabela stworzona jest aby zasugerować, który rozmiar śpiworka przy jakim przedziale wzrostu czy rozmiarach ubranek będzie właściwy.

**UWAGA Śpiworki z "wywijaną skarpeto-nogawką" są dłuższe ze względu na konstrukcję "wywijanej skarpetko-nogawki" co nie wpływa na sposób dobóru śpiworka przedstawiony w powyższej tabeli. Zwiększona długość wynika z koniecznosci przedłużenia nogawki o część służącą do zakrycia stópki dziecka.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl