Dobór rozmiaru

WŁAŚCIWY ROZMIAR

Dobór właściwego rozmiaru śpiworka ze stópkami różni się od wyboru śpiworka pełnego. Poniżej znajdują się instrukcje doboru śpiworków oraz przykłady i sugestie. Błędem jest zakup śpiworka na wyrost bądź dobór rozmiaru tylko i wyłącznie w oparciu o wiek dziecka. Za duży śpiworek zwyczajnie nie jest bezpieczny.

TABELA Z SUGEROWANYMI ROZMIARAMI ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

najbardziej sprawdzonym sposobem na DOBRANIE WŁAŚCIWEGO DO ROZMIARU JEST ZMIERZENIE POCIECHY OD RAMIENIA DO PODŁOGI - jest to długość "D" z poniższej tabeli

 

Śpiworki ze stópkami oferujemy w sześciu rozmiarach: od sześciu miesięcy do sześciu lat.

 

 

SUGEROWANE ROZMIARY / WIEK/WZROST/ROZMIAR*

 

 

*Najlepszym sposobem na dobranie właściweogo rozmiaru jest zmierzeie pociechy od ramionek do podłogi i zastosowanie się do tabeli rozmiarów, wtedy mamy 100% pewności, że śpiworek będzie dobry. Powyższa tabela stworzona jest aby zasugerować, który rozmiar śpiworka przy jakim przedziale wzrostu czy rozmiarach ubranek będzie właściwy.

**UWAGA Śpiworki z "wywijaną skarpeto-nogawką" są dłuższe ze względu na konstrukcję "wywijanej skarpetko-nogawki" co nie wpływa na sposób dobóru śpiworka przedstawiony w powyższej tabeli. Zwiększona długość wynika z koniecznosci przedłużenia nogawki o część służącą do zakrycia stópki dziecka.

*** Śpiworki w rozmiarach 70cm i 80cm posiadają suwak odpinany od dołu. Ułatwia to rozpięcie śpiworka przy zmianie pieluszki, pociecha nie ma jak wziąć do buzi suwaka, ponadto ze względów bezpieczeństwa uniemożliwia to pozostawienie otwartego suwaka przy szyi, dzięki czemu pociecha nie nakryje buzi śpiworkiem lub nie skrępuje się niedopiętym śpiworkiem podczas snu

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl